1. Korzystanie w Witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Czytaj więcej.
  2. Odrzuć Powiadomienie
  3. Odrzuć Powiadomienie

NEWS StarboundHQ na sprzedaż

Dyskusja w 'Nowości' rozpoczęta przez użytkownika tab0reqq, 23 Styczeń 2017.

1. tab0reqq

tab0reqq Szef szefów Administrator

Wersja bez zbędnego tłumaczenia: StarboundHQ jest na sprzedaż. Cały serwis.

Wersja dłuższa:
    Nie łudzę się już, że kiedykolwiek będę chciał grać w Starbound ani, że znajdę choćby 30 min czasu w tygodniu aby pomagać prowadzić serwis. Starbound we mnie umarł.
    Szkoda mi jednak zamykać serwis ze względu na fajnych ludzi, którzy na naszym forum udzielają się od lat (tak - to już minęło kilka lat).

Cena:
    Czekam na jakieś propozycje, ale nie mniej niż: licencja na XenForo, domena + serwer. Osoby poważnie zainteresowane tematem raczej znają ceny tych usług.

Polecenia:
    Osoba, która pomoże znaleźć kupca strony dostanie 20% od wartości transakcji. Od 1000 zł do zarobienia jest 200 zł tylko za polecenie :)

Kontakt:
    Przez forum lub na jarektab@gmail.com

2. GOKOP

GOKOP Władca Demonów

Jeśli chodzi o fajnych ludzi i serwis i wgl to forum nie wykazuje żadnej aktywności od miesiąca ;) (A aktywność od bardzo długiego czasu do wtedy była szczątkowa)

3. MrZiomalek98

MrZiomalek98 Władca Galaktyki

O nie, SBHQ na sell. Co ja teraz z moim biednym życiem zrobie :I

4. Saran

Saran Forumowa Szarańcza

Zaprzeczam, napisałem parę dni temu post na profilu, a że jestem fajnym człowiekiem, to to że aktywności brak od miesiąca to nieprawda.

5. GOKOP

GOKOP Władca Demonów

Aaa, zapomniałem o profilach, sorry

6. tetkris

tetkris Szycha Kwadrantu B-123

Często tak się dzieje że fansite gry bardzo intensywnie żyje przed jej premierą a po premierze , cała strona się wyludnia bo ludzie wolą grać zamiast siedzieć na serwisie a dodatkowo nie ma już zbytnio newsów bo po premierze patche wychodzą rzadko a i gra starbound jest prosta jak budowa cepa to i poradników za bardzo o niej nie napisze. Śledziłem serwis od początku powstania pod innym nickiem, dużo się udzielałem niestety na grze się ostatecznie zawiodłem, ciężko zatolerować gre o jakości grafikii gorszej niż na kómórce sprzed 10 lat i działającej w 10 klatkach na komputerze za 5000 złotych, wiem wiem zaraz podniosą się głosy że komuś na tosterze ona chodzi w 60 klatkach, ale mnie i przyjecielowi tak chodzi, dlatego olałem tą grę.

7. Saran

Saran Forumowa Szarańcza

Ja nie wiem, ale na kosiarce chodzi mi w 30 fps, wy to macie problemy... może po prostu komputer lepszy kupcie, skoro nawet kosiarka lepsza.

Ehh panowie, jak już taki offtopic, to może chętny ktoś pomóc grę tworzyć/pomysły dać, bo właśnie rts'a tworzę?
    W razie czego to zapraszam na kanał Discord: https://discord.gg/3WRRbs3

Last edited: 31 Styczeń 2017
  8. MrJareczko

MrJareczko Międzygalaktyczny Generał

Najwidoczniej tak stać się musiało.

9. Saran

Saran Forumowa Szarańcza

Ara ara ara?

@MrJareczko btw Jareczko widziałeś mój komentarz którym ci odpowiedziałem na shindenie z pół roku temu? :D

10. ShadowGamer225

ShadowGamer225 Pan cieni

Nie wiem ile ty przepłaciłeś za swój komputer, że sb ci chodzi w 10 klatkach... mam kompa za 3k i wszystko śmiga w 60 klatkach ....

GOKOP lubi to.
  11. MrJareczko

Nie.

GOKOP lubi to.
  12. Saran

Saran Forumowa Szarańcza

Huh, to sobie zobacz, chyba na jakiś gotowaniu było.

13. Softenik

Softenik ɍøŧŧɇn Zespół sbHQ Globalny Moderator

Heh, nadal tu wracam czasami poczytać stare posty. Miło było.

14. Saran

Saran Forumowa Szarańcza

Ja sobie zmirrorowałem na dysk. Polecam.

15. Artix

Artix Demon Ogni Piekielnych

Hehe. heh... cholera :( Weźcie się gdzieś grupowo przenieście abym wiedział gdzie was szukać jak coś

16. MrJareczko

Jest coś takiego jak steam.

ShadowGamer225 lubi to.
  17. Artix

Steam jest dla ciot. Forum! To jest siła i potęga! Potęga raka!

GOKOP lubi to.
  18. Saran

Saran Forumowa Szarańcza

Ano, ale przed forum trzeba się komunikować jakoś, żeby to forum zrobić.
    Wbijaj na Steam.

19. Artix

Nic nie trzeba robić. Można wbić na jakieś już istniejące. Bo w sumie czemu nie.

20. Nemesis

Nemesis Władca Galaktyki

Poleć tę stronę