1. Korzystanie w Witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Czytaj więcej.
 2. Odrzuć Powiadomienie
 3. Odrzuć Powiadomienie

NEWS 23 luty - Stacja kosmiczna 14

Dyskusja w 'Nowości' rozpoczęta przez użytkownika Timon, 25 Luty 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Timon

  Timon Materiałoznawca

  Artykuł utworzyła Mollygos

  Mollygos informuje, że ma kilka spraw dla graczy. Będzie mała aktualizacja do wersji 1.2.3 Ta aktualizacja rozwiązuje rzadki błąd, który powodował, że kilku graczy miało bardzo niską płynność animacji z włączoną opcją "Multiplayer przez Steam Friends". Dla większości graczy nie powinno to mieć znaczenia.

  Po drugie, rybki mają nieco więcej treści o przestrzeni kosmicznej, i ją pokazują! Po przeczytaniu wszystkich uwag na temat naszych ostatnich kilku postów na blogu i widzieć was, że jesteście, jako gracze, tak samo podekscytowani jak my (rybki) o nadchodzących zmianach podróżowania i nowego interfejsu nawigacji. Sporo z was zastanawia się o co chodzi w stacjach kosmicznych, widocznych w widoku systemowym, więc tutaj zerkniecie na to, jak one wyglądają:

  [​IMG]

  Stacje te będą dobrym miejscem do odpoczynku i ponownej dostawy, znalezienie specjalnych kupców będzie kluczowym elementem niektórych nowych funkcji, które będziemy wkrótce opisywać ...

  Wreszcie, pracujemy z Gaya Entertainment na jakimś rzeczywiście fajnym towarem Starbound, z których wszystkie są dostępne w Chucklefish Shop & Game-Legends! Mamy kilka nowych koszul, pęk kluczy, a nawet kapelusz, więc go sprawdzić je!

  [​IMG]

  Źródło: http://playstarbound.com/23rd-february-space-station-14/
   
  Last edited: 26 Luty 2017
 2. GOKOP

  GOKOP Władca Demonów

   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę