1. Korzystanie w Witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Czytaj więcej.
 2. Odrzuć Powiadomienie
 3. Odrzuć Powiadomienie
ure8m
Ostatnio aktywny:
14 Wrzesień 2015
Dołączył:
14 Wrzesień 2015
Wiadomości:
0
Docenione treści:
0
Punkty:
2
Płeć:
Mężczyzna
Urodziny:
25 Kwiecień 1978 (wiek: 39)
Strona domowa:
Miejscowość:
Międzychód

Poleć tę stronę

ure8m

Dron, Mężczyzna, 39, z Międzychód

ure8m był ostatnio widziany:
14 Wrzesień 2015
 • Nie ma jeszcze komentarzy do profilu użytkownika ure8m.
 • Ładowanie...
 • Ładowanie...
 • O sobie

  Płeć:
  Mężczyzna
  Urodziny:
  25 Kwiecień 1978 (wiek: 39)
  Strona domowa:
  http://igalo24.pl/wydajnosci-iso/
  Miejscowość:
  Międzychód
  Odwieczne pytanie, jakie urządzenie wybrać dla firmy?, na tusze czy tonery? a może drukarkę wielofunkcyjną, czy kombajn kserokopiarki? Wszystko przecież zależy od tego, w jakim stopniu będzie wykorzystane urządzenie, tudzież jakich funkcji będziemy wymagać. Drukując miesięcznie parę tysięcy stron, nie można kupić drukarki atramentowej, ponieważ nie dała by rady wytrzymać takiego obciążenia, a po drugie koszt zakupu materiałów eksploatacyjnych zrujnował by nas finansowo. Jeżeli jednak nie drukujemy zbyt często, drukarka atramentowa będzie idealna ze względu na mały koszt samego urządzenia. Drukarki na tonery perfekcyjnie sprawdzają się za to w biurze, a wydatek na zakup drukarki w mgnieniu oka się zwraca dzięki tańszym materiałom eksploatacyjnym.

  Plusem drukarki laserowej jest ich wysoka szybkość pracy, oraz fakt, że toner nie zaschnie, jak ma to miejsce w przypadku atramentu w drukarce. Wyższością drukarek atramentowych, niska cena samego urządzenia, oraz jego małe rozmiary. www.igalo24.pl
 • There are no Gamer Cards on ure8m's profile yet.